Vai tiešām ir nepieciešams budžets?

Galvenais ir tas, lai Jūsu ienākumi būtu tikpat lieli kā Jūsu izdevumi un pat lielāki. Jums ir nepieciešams dzīvotu zem saviem līdzekļiem, ne tikai Jūsu līdzekļu ietvaros.

Tas izklausās grūti, vai ne? Tas ir, bet ilgtermiņā Jūs varēsiet izvairīties no daudzām problēmām un būtu daudz laimīgāki, ja Jūs dzīvotu zem Jūsu līdzekļiem.

Tagad, ja Jūs esat persona, kam vienmēr izdodas kaut ko iekrāt, vienalga, cik daudz vai cik maz Jūs nopelnāt, un Jūs nekad netērējat vairāk, nekā Jūs nopelnāt, tad neveidojiet budžetu. Tas ir tik vienkārši. Jā, Jūs varētu gūt labumu no budžeta veidošanas, lai ietaupītu vēl vairāk, bet patiesība ir tāda, ka Jums tas nav nepieciešams.

Bet! Ja Jūs esat persona, kas nezina, kāda ir Jūsu bankas konta bilance, nepievērš lielu uzmanību cenām un vairāk vai mazāk baidās no internetbankas atvēršanas, tad budžets Jums noteikti palīdzēs. Vai nebūtu labi pārmaiņu pēc pārbaudīt savu bankas bilanci bez bailēm un zināt, ka Jums ir pietiekami daudz naudas visu vajadzīgo izdevumu segšanai? Patiesību sakot, daudzi cilvēki uzskata, ka, ja viņi to nezina, tas nebūs tik slikti. Bet sliktas finanses ir kā slimība. Tās ir daudz labāk atklāt un izlabot, nevis slēptu galvu smiltīs un cerēt, ka tās vienkārši pazudīs. Tas tā nebūs. Jo ātrāk Jūs veiksiet pasākumus, lai uzlabotu finanses, jo labāk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *