Populārākie ātro kredītu sniedzēji Latvijā

Ātro kredītu kompānijas Latvijā ir daudz un dažādas, taču bieži vien cilvēki izvēlās tās populārākās. Lai noskaidrotu tās kredītu kompānijas, kuras ir vispopulārākās Latvijā, ir jāņem vērā vairāki faktori, kas var ietekmēt katras ātrā kredīta kompānijas popularitāti.

Visiem zināms, ka SMScredit ir viena no populārākajām kredītu kompānijām Latvijā. Pēc kā to nosaka? Pirmkārt jau tas, ka SMScredit bija viena no pirmajām kredītu kompānijām Latvijā. Ir pagājuši vairāk kā 10 gadi un šis uzņēmums joprojām veiksmīgi turpina savu attīstību. SMScredit ir kļuvis tik populārs, jo regulāri reklamējās gan caur televīziju, gan radio stacijām. Reklāma ir svarīgākais uzņēmuma ierocis, lai atgādinātu patērētājiem par sava uzņēmuma darbību. SMScredit nodarbojās ar dažādiem labdarības pasākumiem, ziedojumiem un atbalsta Latviešu sportistus.

Citas ātro kredītu kompānijas nav tik aktīvas ar sava uzņēmuma reklamēšanu, taču popularitātes ziņā īpaši neatpaliek. Sabiedrībā zināmas kredītu kompānijas ir Vivus.lv, mogo.lv, Credit24, ondo.lv,Ferratum, MiniCredit, LatCredit, sohocredit, greenccredit un opencredit. Šie ir populārāki ātro kredītu sniedzēji Latvijā. Tas nozīmē, ka ja Tu esi kādreiz aizņēmies ātro kredītu tad pastāv 90% iespēja, ka Tu jau esi veicis iepriekšēju sadarbību ar šīm kredītu kompānijām. Ātrais kredīts ir lielisks veids kā saņemt naudu, bez lielu dokumentu kaudžu kārtošanas, tāpēc cilvēki labprāt izvēlās aizņemties ātro kredītu nevis bankas aizdevumu. Savukārt, lai aizņemtos naudu droši, ir prātīgāk aizņemties no populārām ātro kredītu kompānijām. Nav noslēpums, ka iesniegt savu personīgo informāciju nezināmas kredīta kompānijas mājaslapā var būt bīstami. Tieši tāpēc ir svarīgi, ja kredītu ņēmēji zin, kuras ir vispopulārākās un līdz ar to arī drošākās ātro kredītu kompānijas. Lai aizņemtos kredītu Jums ir jābūt tīrai kredītu vēsturei. Tas nozīmē, ka pēdējā gada laikā Jums nedrīkst būt kavēti maksājumi citās kredītu iestādēs. Ja Tev jau ir esošs ātrais kredīts, taču vēlies aizņemties vēl vienu, tad no tās pašas kredīta kompānijas to nevarēsi izdarīt. Savukārt, ja viss tiek laicīgi maksāts, Jums ir iespēja reģistrēties citā ātro kredītu kompānijā un aizņemties naudu no tās.

Aizņemies atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *