Cik aizdod Sohocredit

Sohocredit aizdod no septiņdesmit līdz četri simti divdesmit pieciem eiro. Atmaksas termiņš no desmit līdz trīsdesmit dienām. Lai saņemtu kredītu nav nepieciešama ķīlas vai galvojums. Viss notiek ātri un elementāri.

Kā pieteikties?

200

Sohocredit.lv pirmais kredīts bez procentiem var tikt iegūts pāris desmitu minūšu laikā, izpildot 3 vienkāršus soļus:

  • Tev ir jāieiet Sohocredit.lv mājaslapā un jāizvēlas aizdevuma summa un laiks – Sohocredit.lv pirmais kredīts bez procentiem ir pieejams līdz 300 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām;
  • Pēc vēlamā kredīta summas izvēles Tev ir jāreģistrējas Sohocredit.lv mājaslapā, izveidojot savu profilu un norādot tādu informāciju kā vārds, uzvārds, dzīvesvietas adrese, mobilā tālruņa numurs, kā arī informācija par saviem ikmēneša ienākumiem un izdevumiem;
  • Pēc reģistrācijas Tev ir jāpārskaita reģistrācijas maksas 0.01 eiro apmērā, tādā veidā identificējot savu bankas kontu.

Pēc šo 3 soļu izpildīšanas kredīta speciālisti izvērtēs Tavu pieteikumu un dažu minūšu laikā dos Tev ziņu par to, vai aizdevums Tev ir apstiprināts. Pozitīvas atbildes gadījumā naudu savā kontā saņemsi jau stundas laikā.

Kas Jums jādara, lai saņemtu aizdevumu?

Ja aizņemieties pirmo reizi, tad pirmais kredīts būs bez procentu maksas – atmaksā tik, cik aizņēmies un ietaupi uz procentiem. Nav procentu, nav komisiju un viss ir ok!

Izvēlieties aizdevuma summu un periodu, lai saņemtu pirmo kredītu bez procentu maksas. Pirmais kredīts bez procentu maksas nepiedāvā maksimālo summu – 425 eiro. Pirmais kredīts bez procentu maksas dod iespēju aizņemties no 70-300 eiro. Atceries, ka Tev nav jāņem maksimāli 300 eiro, bet tik, cik vari atļauties un tik, cik nepieciešams.

Aizpildiet reģistrācijas anketu un gaidi atbildi kredīta pieteikumu. Tam nevajadzētu aizņemt ilgāk par 15 minūtēm. Veiciet reģistrācijas maksas pārskaitījumu, lai saņemtu kredītu un identificētu savu identitāti.

Kad minētās darbības ir veiktas, dažu minūšu laikā saņemsiet atbildi par aizdevuma pieteikumu. Jāpiebilst, ka izvēlētā summa vēl negarantē, ka to saņemsiet, jo tiek vērtēts katrs klients. Var tikt piedāvāta mazāka summa!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *