Auto līzings internetā

Internetā vienuviet atrodamas visdažādākā veida preces un pakalpojumi, tai skaitā arī izdevīgākie un konkrētajai situācijai piemērotākie auto līzinga piedāvājumi no visām Latvijā reģistrētajām līzinga kompānijām.

Pateicoties plašajam informācijas klāstam un iespējai salīdzināt vairāku pakalpojumu sniedzēju piedāvājumus pa tiešo nevis pie starpniekiem, tieši internetā ir vislielākā iespēja noformēt izdevīgāko auto līzingus un nepārmaksāt par procentu vai komisijas maksu.

Kā atrast izdevīgāko piedāvājumu?

Ziema

Lai orientēšanās plašajā piedāvājumu klāstā būtu vienkāršāka un labāko variantu nebūtu ilgi jāmeklē, variet izmantot tiešsaistes līzinga piedāvājumu salīdzināšanas rīku, kurā apkopoti visu populārāko un mazāk populāro kreditoru piedāvājumi.

Veicot piedāvājumu salīdzināšanu un izdarot izvēli par labu kādam konkrētam auto līzinga piedāvājumam, noteikti pievērsiet uzmanību:

  • Konkrētā pakalpojuma norādītajai procentu vai komisijas maksai, kā arī citām papildus izmaksām,
  • Cik lielā apmērā līzinga kompānija sedz automašīnas vērtību un, vai konkrētajā situācijā varat atļauties veikt pirmo iemaksu vismaz 10% apmērā,
  • Vai piedāvātais atmaksas termiņš jūs apmierina un ir pietiekoši garš, lai jūs bez problēmām spētu atgriezt visu līzinga summu.

Lai būtu vieglāk izprast kreditora piedāvājuma finansiālo pusi, varat izmantot līzinga kompāniju mājas lapās atrodamos līzinga kalkulatorus, kuros, ievadot automašīnas tirgus cenu, pirmās iemaksas apmēru un vēlamo līzinga periodu vai citus prasītos datus, automātiski tiks parādīts ikmēneša maksājuma apmērs. Jāņem vērā, ka šāda veida kalkulatoriem ir tikai informatīva nozīme un līzinga piedāvājums tiks izstrādāts individuāli, taču ar tā palīdzību iespējams noteikt aptuvenās izmaksas un tās izvērtēt.

Kā noformēt auto līzingu internetā?

Lai pieteiktos auto līzingam, vispirms jāaizpilda neliela pieteikuma anketa, kas atrodama katra līzinga pakalpoju sniedzēja mājas lapā. Lielākā daļa līzinga kompāniju pieteikuma anketās lūdz norādīt:

  • Personas datus,
  • Datus par iecerēto automobili,
  • Kontaktinformāciju,
  • Vēlamo līzinga atmaksas termiņu,
  • Informāciju par ienākumiem.

Prasītā informācija katram aizdevējam var nedaudz atšķirties, tāpēc, aizpildot pieteikuma anketu, jāseko līdzi aizdevēja norādījumiem.

Līzinga noformēšana internetā ir pavisam ātrs un vienkāršs process, turklāt, aizpildot līzinga pieteikumu, jūs saņemat tieši jums izstrādātu līzinga piedāvājumu, kurā ņemta vērā gan informācija par iecerēto automašīnu, gan klienta maksātspēja.

Auto līzingu iespējams noformēt gan pērkot jaunas, gan lietotas automašīnas, turklāt automobiļa pārdevējam nav jābūt sertificētam auto salonam vai tā saucamajam auto placim, automašīnu varat iegādāties arī no privātpersonas. Tā kā līzinga noformēšanas process, tajā iekļaujot līguma parakstīšanu un nauda saņemšanu, neaizņem vairāk par 1 stundu, izvēlētā automobiļa iegāde var notikt pavisam raiti, neuztraucoties par to, ka jūsu iecerētajam auto varētu atrasties kāds cits pircējs.

Atcerieties, ka līzinga pieteikuma anketas aizpildīšana Jums neuzliek nekāda veida saistības, gluži pretēji, tā ļauj noskaidrot Jūsu izredzes iegūt kāroto automašīnu ar pēc iespējas izdevīgākiem atmaksas noteikumiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *