Par ienākumiem un izdevumiem

Es veicu piesardzības pasākumus, ko ikvienam ar ienākumu zudumu vajadzētu veikt. Es samazināju savus izdevumus. Ir labi būt optimistiskam, bet ir jābūt arī reālistiskam. Jums nevajadzētu tērēt to, kā Jums nav. Tāpēc es ēdu mazāk picas, samazināju nevajadzīgas izmaksas, braucu mazāk un atteicos no veselības apdrošināšanas. Tās bija nepieciešamas (un, kas picas ēšanas gadījumā veselīgākas) izmaiņas.

Diemžēl, es sāku izjust nepatiku pret saviem apstākļiem un mana uzmanība pārvērtās nelielā negatīvismā. Tomēr es apzinājos, ka tas ne pie kā laba nenovedīs un nenīku savā emociju pagrabā pārāk ilgu laiku. Gadu pieredze man ir iemācījusi, ka negatīvisms NEKAD maina situāciju uz labo pusi.

Tātad, ko es darīju, lai mainītu situāciju? Es spēlēju tenisu.

Es biju sēdējis ar rokām klēpī un neko nedarījis. Tas nenozīmē, ka es neizmantoju internetu, lai atrastu vairāk darba. Es izsūtīju vēstules un priekšlikumus. Bet tas ir tik nekustīgi. Es izmantoju manas smadzenes, bet ne manu ķermeni. Tāpēc es devos ārā un uzspēlēju tenisu vakarā. Fiziskās slodzes dēļ, es gulēju labāk. Kad es biju fiziski neaktīvs un pārņemts ar uztraukumu, manas nakts domas pārtapa nomācošos murgos. Bet tajā vakarā, kad es spēlēju tenisu, man bija iedvesmojoši sapņi. Tas man deva dažas jaunas idejas, lai palielinātu savu biznesu.

Tad es uzzināju par jaunu veidu, kā publicēt manu grāmatu. Tad es sazinājos ar bijušo klientu un pastāstīju par saviem plāniem, ko pastāstīt vietējiem rīta šova veidotājiem. Pirmo reizi pāris mēnešos, producenti ar mani atkal sazinājās.

Kad mans radošums sāka plūst, parādījās vairāk darba. Es jutos iedvesmots un mans jaunais domāšanas veids bija kā magnēts panākumiem. Tā vietā, lai koncentrētos uz darbu, ko es zaudēju, es koncentrējos uz savu sākotnējo nodomu – palīdzēt mazajiem uzņēmumiem gūt panākumus, izmantojot radošu, rentablu sabiedrisko attiecību stratēģiju.

Jums nav jābūt finanšu guru, lai zinātu, ka Jums ir nepieciešams nopelnīt vairāk, nekā Jūs tērējat, lai virzītos uz priekšu. Kas nav tik skaidrs, ir tas, ka tas pats attiecas uz mūsu domām. Ja mēs veltām mūsu uzmanību un enerģiju tam, kā mums trūkst, mēs nekad nebūsim apmierināti ar dzīvi.

​Tā kā daudzi no mums cieš no nemierīgās ekonomikas sekām, ir viegli sekot mentalitātei “nepietiek”. Diemžēl tas rada lejupejošu spirāli, kas ir ne tikai nospiedoša, bet arī atņem mums enerģiju, ko mēs varētu izmantot, lai ielaistu vairāk pozitīvu un radošu domu, lai mainītu mūsu apstākļus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *